SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI LD6000

Sızıntı tespiti ve akustik hat tespiti

Hat güzergâhı, kaçak çevreleme veya nokta tespiti fark etmez – Gelişmiş LD6000 ve Alman kalitesiyle üretilen yüksek kaliteli mikrofonlar, şimdiye kadar bilinmeyen boyuttaki en küçük kaçak seslerinin bile kaydedilmesini, sinyal işlemesini ve görüntülenmesini mümkün kılar.

LD6000 – Endüstri, kamu kuruluşları ve küçük işletmeler
için optimum çözüm

 

Endüstriyel kullanıcılar, LD6000 ile sadece geniş bir alanda dallara ayrılmış iletim şebekelerinde hızlı ve noktasal doğrulukla kaçak yeri tespiti yapmakla kalmayan, ayrıca örneğin kaynak dikişleri, valflar, depolar ve kazanlar, basınç hatları veya pompa gövdelerinin sızdırmazlık kontrolünde olduğu gibi hidrojen ölçüm yöntemiyle çok ekonomik bir kontrol yöntemine olanak sağlayan ve üniversal olarak kullanılabilen bir ölçüm aracından faydalanır.

LD6000, kamu kuruluşlarının kayıp analizi için çeşitli kullanım olanakları sunar: Yüksek hassasiyetli zemin mikrofonlarıyla akustik yer tespiti , içme suyu şebekelerinde takip gazı ile kaçak yeri tespiti, metal ve metal olmayan boru hatlarında döşeme güzergâhı tespiti veya boru bağlantıları ve sızdırmazlık elemanlarında sızdırmazlık kontrolleri. Zemin, kontak ve tarama mikrofonu gibi kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de LD6000’i küçük işletmelerde hızlı, güvenilir kaçak yeri tespiti uygulamaları için üniversal bir çözüm haline getirir.

Yeni LD6000 kaçak tespitinde yeni standartlar sunuyor

 

  • Akustik nokta tespiti
  • Hat tespiti
  • Logging fonksiyonlu uzun süreli ölçüm
  • Referans gaz tespiti
  • Hepsi sadece bir cihazla!
 

Termal Kamera

 

Kırmadan Fayans Sökme Makinesi

TROTEC üretimi olan fayans sökme cihazıyla Zeminde ve Duvardaki fayans, seramik, karolarınızı tadilatlarınız için söküp tamiratınız bittikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.
Normal Şartlarda Su Kaçakları Sonrası Sökülen Seramik,Kalebodur ve Fayaslar kullanılmayacak Bir durumda Olduklarından Yenileri takılır ve elinizde Eskisinden Aynı Renk ve desende Yoksa Bulunması neredeyse imkansızdr ve Sökülen malzemenin yerine  farklı ve desen ve farklı renkte takılır.
İşte Bu problemi ortadan kaldıran Kırmadan Fayans Sökme Makinesidir.