Lokal Bina Tadilatı Hizmeti

Lokal Bina Tadilatı .Modern Binalar için kolları sıvıyoruz.
MUTFAK TADİLATI:Mutfaklar artık evimizdeki en fazla zaman geçirdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır.

mutfak-tadilati Mutfaklarımız ne kadar konforlu ve işlevsel tasarlanmışsa o kadar keyifli saatler geçirmek mümkündür. Mutfağın yerleşimi, alanın ektin kullanımı, dolapların işlevselliği, su ile elektrik tesisatının güvenli ve sağlam olması ve aynı zamanda görsel zevkinize de hitap etmesi sizin yaşam kalitenizi doğrudan olumlu yönde etkileyecektir.

Mutfak tadilatı projelerimizde öncelikle ihtiyaçlarınızın tespiti için keşif toplantısı yapmayı öneriyoruz. Mutfaktaki kullanım alışkanlıklarınız ve özel talepleriniz doğrultusunda sizin için en uygun olacak mutfak yenileme seçeneklerimizi hazırlıyoruz.

Komple mutfak tadilatında, ekibimizle yapacağımız çalışma sonrasında, elektrik ve su tesisatının yenilenmesi, seramik ve ıslak zeminlerin yenilenmesi, tezgah, dolap, evyenin yerleşim ve yenilenmesi, alçıpan, ara bölme, aydınlatma gibi değişikliklerin uygulanması konularında mutfak tadilat projemiz detaylandırılmaktadır.

BANYO TADİLAT VE DEKORASYON

Banyonuz evinizin en dekoratif noktalarındandır. kaliteyi, şıklığı en çok belli eden mekanıdır evinizin banyolar. banyo-tadilati Saray Yapı 40 yıllık banyo tadilat tecrübesi ile tüm BURSA’ya hizmet vermektedir.

Banyonuzda kullanılacak malzemelere dilerseniz siz karar verip ,uygulamayı bize yaptırabilir, dilerseniz  banyonuzun tüm tadilatını bizim tecrübemize de bırakabilir anahtar teslim alabilirsiniz. Küçük banyolarda da dekoratif ve işlevsel çözümlerimiz ile size alternatif rahat kullanım imkanları sunmaktayız.